Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kieu
Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline
#
2211
09.07.2009, 06:30
http://sport.onet.pl/74327.8,1248708...wiadomosc.html
Baszczu juz w tym roku nie zagra?
Si Deus nobiscum
,
quis contra nos
?
kieu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kieu
Znajdź inne posty napisane przez kieu