Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13647
Stary 09.07.2009, 05:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli go zakontraktujemy, to będzie zarabiał grosze i miał półroczny kontrakt. Więc to żadna strata, a w rywalizacji z Ćwielongiem może być ciekawą alternatywą dla trenera.
Tak, chyba taką w myśl powiedzenia o deszczu i rynnie.
Wisła nie powinna nie tracić jak piszesz, bo to żadne ambicje, lecz tylko zyskiwać.
Beto też był pół roku i co nie był stratą dla klubu ?
Nie zyskaliśmy dzięki niemu nic, a śmiechu ( przez łzy ) było bez liku.
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując