Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13646
Stary 09.07.2009, 02:01
Oj musze sie nie zgodzic. Jezeli chodzi o to co pisano na TWSD w ostatnich tygodniach, to na prawde, nie widzialem informacji, ktora okazalaby sie bledem.

O Bozoku i Carlinhosie pisano, nawet sam Skorza mowil ze beda w zespole, wiec nie ma sie co dziwic. Mimo to nie podano, ze podpisza oni kontrakty na 100%, wszedzie bylo "spodziewamy sie".

Vladivic? Napisano tylko, ze sa jakies informacje w prasie.

Natomiast informacja o Kirmie byla podana dzien przed podpisaniem przez niego papierow i to ona byla przedstawiona jako sprawa pewna.
Odpowiedz cytując