|
Jak zobaczyłem tego Filipe na filmiku z Leeds, to pierwsza myśl, która mi przyszła do głowy, to: "co za buc".
Ale po obejrzeniu tych z CSKA i Reggiany i innych, to całkiem zmieniłem zdanie. Musi mieć jakiś feler, że do tej pory nie znalazł dobrego klubu.
Ale na przykładzie Rogera albo Uche widać, że warto zaryzykować takich 'odrzutków'. W naszej 'rzeczywistości ligowej' mają szansę błyszczeć.
|