LanceTS napisał(a):

Dzwoniłem dzisiaj do Wislackiego Swiatu i powiedzieli, ze bilety raczej nie zostaną wyprzedane wszystkie, bo jest małe zainteresowanie.
Ja także moge dopiero w piątek kupic 
Licze ze bedzie nas conamniej 2500 ;]
|
Jezeli te bilety sprzedaja wedlug kolejnosci ich numeracji to sie mylisz gdyz kolo 13 dostalem bilet nr 1096 i 1097.