Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1948
Stary 09.07.2009, 00:10
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Dzwoniłem dzisiaj do Wislackiego Swiatu i powiedzieli, ze bilety raczej nie zostaną wyprzedane wszystkie, bo jest małe zainteresowanie.

Ja także moge dopiero w piątek kupic

Licze ze bedzie nas conamniej 2500 ;]

Jezeli te bilety sprzedaja wedlug kolejnosci ich numeracji to sie mylisz gdyz kolo 13 dostalem bilet nr 1096 i 1097.
Powód: alko
Ostatnio edytowane przez Kaszalot : 09.07.2009 o godz. 00:10.
Odpowiedz cytując