Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 09.07.2009, 00:03
Dzwoniłem dzisiaj do Wislackiego Swiatu i powiedzieli, ze bilety raczej nie zostaną wyprzedane wszystkie, bo jest małe zainteresowanie.

Ja także moge dopiero w piątek kupic

Licze ze bedzie nas conamniej 2500 ;]
Odpowiedz cytując