Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3827
Stary 08.07.2009, 23:36
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...a_zarzuty.html

Ciekawy kolejny epizod w sprawie...Jak na początku dla mnie był to mały szok(brutalne pobicie), potem mętlik we łbie a następnie może ocenianie spray z góry ale miałem ku temu powody.Dziś jeśli miałbym obstawiać(a tylko w to możemy się bawić bo na 100% jak było nigdy się tego nie dowiemy), to obstawiał bym wersję najbardziej hardkorową , czyli całe zdarzenie pamiętnej soboty nie miało miejsca.Pani poszła po bandzie...i ta banda w końcu oddała z wynikiem półtora promila, co jak na kobietę jest wynikiem całkiem niezłym.

wyar - odniosę się do Twojej riposty bo uważam ją za kompletnie niecelną, ale po weekendzie.
94 - Allah Akbar!!