Jaroo1 napisał(a):

100 tys przed monitorem z KuszoTV 
A własnie co do tych Orange Sportow i innych wynalazkow to juz **** człowieka strzela. Teraz moze dajmy mecze poslkich klubów w pcharach w Orange Sport, w nastepnym sezonie moze w TVP Sport, pozniej moze Polsat Sport, moze pozniej na Eurosporcie, pozniej w Canal+, pozniej w N sport to jest jakas tragedia. Tcyh kanałow sportowych od zajebania i zamiast zrobic tak zeby normalny czlowiek był pewny ze np przez 5 lat beda mecze na danym kanale i wykupiłby sobie wtedy dekoder jakies TV to ciagle jakies pieprzone zmiany. Kiedys juz była Wisla z Realem w TV4, teraz w Orange Sport moze bedzie, jak przejdzie dalej to Polsat Sport, niedanwo była w TVP o Boze az sie wierzyc nie chce co to sie dzieje ;/
|
chyba lepiej żeby gdziekolwiek była (przynajmniej część osób obejrzy, lub się do kogoś wskoczy

) niż żeby tej transmisji w ogóle nie było