Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3430
Stary 08.07.2009, 23:13
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Już tłumaczę szefie: pierwsza trybuna- przeciekający basen po paru miesiącach, grzyb na ścianach, brak jednej szatni, zbyt duża szerokość trybun D i E- co za tym idzie problemy jakie były z projektem narożników, nieprzewidziane w projektach i zleceniach drogi dojścia do trybun .To błędy. Niezabudowane centrale wentylacyjne na elawacjach - ewenement na skalę międzynarodową- to do estetyki.
Druga trybuna - trudno powiedzieć bo zaplecze będzie ....kiedyś...

To jest wg Ciebie malkontenctwo ?Czy może obawa że na większych trybunach może być więcej " niespodzianek"
Jasne, to wszystko to jest normalnie koszmar, który powoduje, że oglądanie meczu jest katastrofą. Po prostu tragedia na miarę tej hecy z Edypem.
Tak, pisanie w takim tonie to jest malkontenctwo.
Odpowiedz cytując