Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
SEGA
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
9497
08.07.2009, 20:30
Chciałbym miec kazdy kolor w osobny pliku czy obrazu. Zeby np. obramówka w kolorze niebieskim byla w innym pliku. Rozumiesz juz?
"Życie jak mecz, jeden mecz, który ważniejszy jest niż życie..."
SEGA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SEGA
Znajdź inne posty napisane przez SEGA