Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
13598
08.07.2009, 17:47
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...Szinglara.html
Ja mam nadzieję, że jednak mile nas jeszcze zaskoczy nasz zarząd przed jutrzejszym podaniem listy zawodników w Lidze Mistrzów. To może być baaardzo długa noc
Domas
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Domas