Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13594
Stary 08.07.2009, 16:59
Borinho napisał(a):Wyświetl post
pozatym 3 Brazylijczyków to już wystarczy w Wiśle !!! bo co za dużo to nie zdrowo
+ Kostarykańczyk
+ ew. Urugwajce.

Oj będzie bal.

A trener Włoch.

Odpowiedz cytując