Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13593
Stary 08.07.2009, 16:55
Borinho napisał(a):Wyświetl post
Z tym Carlinohsem to ja bym uważał obrońca może i niezły z niego jak na nasze warunki ale ....
żeby nie było jak z Adriano w Interze gdzie zniknie gdzieś po pół roku gry i znajdzie się za 2 tygodnie !!!!
mam nadzieje że że nie jest też hulakiem ....
Podchodźmy tak do każdego transferu to nikogo nie kupimy.
Odpowiedz cytując