Borinho napisał(a):

Z tym Carlinohsem to ja bym uważał obrońca może i niezły z niego jak na nasze warunki ale ....
żeby nie było jak z Adriano w Interze gdzie zniknie gdzieś po pół roku gry i znajdzie się za 2 tygodnie !!!!
mam nadzieje że że nie jest też hulakiem ....
|
Podchodźmy tak do każdego transferu to nikogo nie kupimy.