Wyświetl pojedynczy post
Franek666
Junior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Poznań tymczasowo

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.07.2009, 16:48
nie ma co sie przejmowac takim i postami... debilizm
Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon, tak długo Nasza Wisła zwyciężąć będzie wciąż!


Odpowiedz cytując