Temat
:
Woodstock 2009
Wyświetl pojedynczy post
Franek666
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: Poznań tymczasowo
Offline
#
7
08.07.2009, 16:48
nie ma co sie przejmowac takim i postami... debilizm
Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon,
tak długo Nasza Wisła zwyciężąć będzie wciąż!
Franek666
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Franek666
Znajdź inne posty napisane przez Franek666