Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13590
Stary 08.07.2009, 16:39
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Dobry jest tylko Cetnarski, ale już cena za niego jak z kosmosu...


A co do Gilka - to bez przesady, mamy Kowalskiego, który gorszy nie jest.
2 mln zł = ok. 500 tys euro. Sporo, ale trzeha też pamiętać, że taką kasę potrafiliśmy stracić na takiego Dawidowskiego choćby. Może warto zaryzykować, sądzę, że po jakimś czasie jeżeli naprawdę prezentuje niezły poziom będzie można go odsprzedać z zyskiem. Na taki jeden transfer byłoby nas stać chociaż pomocy wzmacniać raczej nie musimy...

Czy kiedyś coś było, że byliśmy zainteresowani Iwanovskim z Polonii? Czy to ktoś tylko pisał żeby się nim zainteresować?
Ostatnio edytowane przez eMTe : 08.07.2009 o godz. 16:41.
Odpowiedz cytując