Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13589
Stary 08.07.2009, 16:32
Cytat:
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,67...owskiego_.html

Nigdzie tu nie pojawia się Wisła, a wszędzie Lech i sporadycznie Legia. Czyżby Ci piłkarze byli do duszy, czy może to nasza jakaś nieudolność, że nie widzimy w nich talentu...
Dobry jest tylko Cetnarski, ale już cena za niego jak z kosmosu...


A co do Gilka - to bez przesady, mamy Kowalskiego, który gorszy nie jest.
Odpowiedz cytując