Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline
#
13589
08.07.2009, 16:32
Cytat:
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,67...owskiego_.html
Nigdzie tu nie pojawia się Wisła, a wszędzie Lech i sporadycznie Legia. Czyżby Ci piłkarze byli do duszy, czy może to nasza jakaś nieudolność, że nie widzimy w nich talentu...
Dobry jest tylko Cetnarski, ale już cena za niego jak z kosmosu...
A co do Gilka - to bez przesady, mamy Kowalskiego, który gorszy nie jest.
JrQ-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JrQ-
Odwiedź stronę domową użytkownika JrQ-!
Znajdź inne posty napisane przez JrQ-