Wyświetl pojedynczy post
Replay73
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2531
Stary 08.07.2009, 15:29
element napisał(a):Wyświetl post
A co ten news ma wspólnego z Wisłą?

wislaportal to taki właśnie oszołom i przypał w jednym i na przyszłość jak już na wysiłku robicie jakieś foty z trybun to zamazujcie twarze - to tak na przyszłośc.
Naprawdę trzeba to tłumaczyć Skoro udało się załatwić transmisję Polonii to jest to jakaś wskazówka dla naszego klubu a może też dla kibiców by nacisk na kuszo czy klub wywierać by nasz mecz oglądnąć ? Zresztą jakbyś czytał ze zrozumieniem news to w nim jest to wyraźnie napisane. Więc czepianie się oszołomstwa że ktoś daje kibicom nadzieję jest nie na miejscu.

A wislaportal nic wspólnego nie mam więc daruj sobie osobiste wycieczki. Uwagi pisz do redakcji.
Odpowiedz cytując