element napisał(a):

A co ten news ma wspólnego z Wisłą?
wislaportal to taki właśnie oszołom i przypał w jednym i na przyszłość jak już na wysiłku robicie jakieś foty z trybun to zamazujcie twarze - to tak na przyszłośc.
|
Naprawdę trzeba to tłumaczyć


Skoro udało się załatwić transmisję Polonii to jest to jakaś wskazówka dla naszego klubu a może też dla kibiców by nacisk na kuszo czy klub wywierać by nasz mecz oglądnąć ? Zresztą jakbyś czytał ze zrozumieniem news to w nim jest to wyraźnie napisane. Więc czepianie się oszołomstwa że ktoś daje kibicom nadzieję jest nie na miejscu.
A wislaportal nic wspólnego nie mam więc daruj sobie osobiste wycieczki. Uwagi pisz do redakcji.