Krissu napisał(a):

Zauważ, że jak Lech negocjuje z Chrapkiem to Wyborcza o niczym innym nie pisze.
Jak Mięciel przyszedł do Legii to był to news dnia.
Ale jak my wydaliśmy kupę kasy na niezłej klasy skrzydłowego to cisza.
|
To juz standard na tym portalu... W Lechu ktos pierdnie i odrazu jest artykul na czerwono, to samo w Legii. A o Wisle frustraci nie pisza nic specjalnie.