Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13580
Stary 08.07.2009, 13:59
Luk4s napisał(a):Wyświetl post
Bednarz mówił, że jutro chce zorganizować konferencję prasową i zaprezentować nowych zawodników. Jeśli to tak ma być na prawde to chyba dzis kontrakty podpiszą...
skąd to info ? bo szczerze mówiąc nic nie wiem na ten temat
Odpowiedz cytując