Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
13580
08.07.2009, 13:59
Luk4s
napisał(a):
Bednarz mówił, że jutro chce zorganizować konferencję prasową i zaprezentować nowych zawodników. Jeśli to tak ma być na prawde to chyba dzis kontrakty podpiszą...
skąd to info ? bo szczerze mówiąc nic nie wiem na ten temat
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168