Luk4s napisał(a):

|
Bednarz mówił, że jutro chce zorganizować konferencję prasową i zaprezentować nowych zawodników. Jeśli to tak ma być na prawde to chyba dzis kontrakty podpiszą...
|
gdzie tak Jacunio powiedział ? Radio ? TV ? czy moze przecytales w gazecie ? mozna prosic o zrodlo informacji ?