Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13579
Stary 08.07.2009, 13:41
Luk4s napisał(a):Wyświetl post
Bednarz mówił, że jutro chce zorganizować konferencję prasową i zaprezentować nowych zawodników. Jeśli to tak ma być na prawde to chyba dzis kontrakty podpiszą...
gdzie tak Jacunio powiedział ? Radio ? TV ? czy moze przecytales w gazecie ? mozna prosic o zrodlo informacji ?
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując