Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
13577
08.07.2009, 13:34
Bednarz mówił, że jutro chce zorganizować konferencję prasową i zaprezentować nowych zawodników. Jeśli to tak ma być na prawde to chyba dzis kontrakty podpiszą...
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s