Wyświetl pojedynczy post
Buhahaha
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13575
Stary 08.07.2009, 13:17
Mi się wydaje, że Cupiał myśli Wypożycza zawodników na pól roku po to, żeby jak awansujemy do faz grupowych i dostaniemy 7 mln euro to ich wykupimy Mi się tak wydaje
Odpowiedz cytując