Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Buhahaha
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
13575
08.07.2009, 13:17
Mi się wydaje, że Cupiał myśli
Wypożycza zawodników na pól roku po to, żeby jak awansujemy do faz grupowych i dostaniemy 7 mln euro to ich wykupimy
Mi się tak wydaje
Buhahaha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Buhahaha
Znajdź inne posty napisane przez Buhahaha