Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1686
Stary 08.07.2009, 11:46
Speedy napisał(a):Wyświetl post
Da ktoś jakieś wskazówki prowadząc reprezentacje? Jest to mój debiut w tej roli
Ja bym się do europejskiej reprezentacji nie pchał... Kiedyś prowadziłem Bośnie i nawet zająłem 3 miejsce w El.MŚ za Rosją i Hiszpanią, ale ogólnie to dno. Teraz jest Meksyk, który mi zaproponował prace chyba dlatego, że mam w Leeds Ochoe, który ma 170 występów w kadrze... ;P Narazie wygrałem Złoty Puchar CONCACAF. Niestety jeżeli nie masz bazy danego kraju ciężko jest osiągnąć jakiś sukces, gdyż kadra szybko się starzeje a nowych graczy nie widać.

Oczywiście w kadrze taktyka jest zupełnie inna niż w klubie, ale to trzeba już samemu pokombinować. U w rejonie jest w sumie tylko USA, więc moge sobie pozwolić na bardziej ofensywne ustawienie, w szczególności, że ofensywnych pomocników, napastników mam zdecydowanie więcej niż obrońców.

Tu statystyki Roberta:

http://i27.tinypic.com/skx9om.jpg
Ostatnio edytowane przez Hamas_kr : 08.07.2009 o godz. 11:50.
Odpowiedz cytując