Speedy napisał(a):

Da ktoś jakieś wskazówki prowadząc reprezentacje? Jest to mój debiut w tej roli
|
Ja bym się do europejskiej reprezentacji nie pchał... Kiedyś prowadziłem Bośnie i nawet zająłem 3 miejsce w El.MŚ za Rosją i Hiszpanią, ale ogólnie to dno. Teraz jest Meksyk, który mi zaproponował prace chyba dlatego, że mam w Leeds Ochoe, który ma 170 występów w kadrze... ;P Narazie wygrałem Złoty Puchar CONCACAF. Niestety jeżeli nie masz bazy danego kraju ciężko jest osiągnąć jakiś sukces, gdyż kadra szybko się starzeje a nowych graczy nie widać.
Oczywiście w kadrze taktyka jest zupełnie inna niż w klubie, ale to trzeba już samemu pokombinować. U w rejonie jest w sumie tylko USA, więc moge sobie pozwolić na bardziej ofensywne ustawienie, w szczególności, że ofensywnych pomocników, napastników mam zdecydowanie więcej niż obrońców.
Tu statystyki Roberta:
http://i27.tinypic.com/skx9om.jpg