|
Ciekawa sprawa z tym KuszoTV. O ile się nie mylę przekazywanie sygnału z C+, czy innych stacji bez ich zgody jest nielegalne, a wlaśnie tym do tej pory zajmowało się KuszoTV. Mimo tego Sportfive nie przejmuje się tym i podpisują umowę. Fajnie byłoby, gdyby mecz Wisły również był tam transmitowany.
Ciekaw jestem jak wygląda organizacja, kto dostarcza niezbędy sprzęt, czy zdobycie go i wynajęcie ludzi do obsługi, leży w geście Kuszo, czy może klubu.
|