Wyświetl pojedynczy post
Robinho
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: BorowA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 08.07.2009, 11:08
Ciekawa sprawa z tym KuszoTV. O ile się nie mylę przekazywanie sygnału z C+, czy innych stacji bez ich zgody jest nielegalne, a wlaśnie tym do tej pory zajmowało się KuszoTV. Mimo tego Sportfive nie przejmuje się tym i podpisują umowę. Fajnie byłoby, gdyby mecz Wisły również był tam transmitowany.
Ciekaw jestem jak wygląda organizacja, kto dostarcza niezbędy sprzęt, czy zdobycie go i wynajęcie ludzi do obsługi, leży w geście Kuszo, czy może klubu.