sparing rozegrał genialnie, warto by było go przetestować

jak ktoś ma kontakt do kogoś odpowiedzialnego w klubie za transfery niech wyśle mu link z tego sparingu! Mam nadzieję że p. Bednarz odwiedza regularnie ten wątek, a dla Snoop1906 należy się jakaś prowizja
