Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13557
Stary 08.07.2009, 09:23
tofik napisał(a):Wyświetl post
Może nie cenimy aż tak Levadii, by spieszyć się z podpisaniem wszystkich graczy ?
Najgorsze jest właśnie lekceważenie przeciwnika, ale jestem pewny, że żadna osoba z klubu nie podchodzi do tego w ten sposób.
W sprawie Singlara są to tylko wstępne przypuszczenia. Być może będzie pauzował miesiąc, pół roku - kto wie? Nie mamy jeszcze oficjalnego komunikatu z klubu, co dokładnie mu się stało, dlatego zaczekajmy z rozmowami na ten temat. To fakt - potrzebny nam jest co najmniej jeden prawostronny obrońca, ale sądzę, że dzisiaj lub jutro będziemy mieli o minimum jednego defensora więcej.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 08.07.2009 o godz. 09:27.
Odpowiedz cytując