tofik napisał(a):

|
Może nie cenimy aż tak Levadii, by spieszyć się z podpisaniem wszystkich graczy ?
|
Najgorsze jest właśnie lekceważenie przeciwnika, ale jestem pewny, że żadna osoba z klubu nie podchodzi do tego w ten sposób.
W sprawie Singlara są to tylko wstępne przypuszczenia. Być może będzie pauzował miesiąc, pół roku - kto wie? Nie mamy jeszcze oficjalnego komunikatu z klubu, co dokładnie mu się stało, dlatego zaczekajmy z rozmowami na ten temat. To fakt - potrzebny nam jest co najmniej jeden prawostronny obrońca, ale sądzę, że dzisiaj lub jutro będziemy mieli o minimum jednego defensora więcej.
