jazzior napisał(a):

Czyli na dziś przygotowania idą tak, że mamy 1 sprawnego bramkarza, wypadł kolejny obrońca, Garguła i Boguski wciąż się leczą, nadal nie ma snajpera do pomocy Pawłowi.. - może to otworzy wreszcie oczy dyrektora Bednarza i skarbiec Rady Nadzorczej !!!
Błagam, już jutro trzeba podać składy na Ligę Mistrzów !!! Do pracy !!
|
mowisz ogolnie o calych eliminacjach czy 2 rundzie ?