Wyświetl pojedynczy post
Snoop1906
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13544
Stary 08.07.2009, 06:58
Bardzo fajnie. Mam nadzieje, że jednag Jop rozwiąże kontrakt i przyjdzie do Wisły. Bądź co bądź jest doświadczonym zaowdnikiem, rozegrał kilka meczów w karierze. Na wypadek kontuzji doskonałe uzupełnienie składu.
Odpowiedz cytując