Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Snoop1906
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
13544
08.07.2009, 06:58
Bardzo fajnie. Mam nadzieje, że jednag Jop rozwiąże kontrakt i przyjdzie do Wisły. Bądź co bądź jest doświadczonym zaowdnikiem, rozegrał kilka meczów w karierze. Na wypadek kontuzji doskonałe uzupełnienie składu.
Snoop1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snoop1906