Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13542
Stary 07.07.2009, 23:34
Konrad napisał(a):
Takie rzeczy to tylko w Erze...

Ludzie, ani Wisły ani żadnego innego polskiego klubu, nie stać na dwóch równorzędnych zawodników na każdą pozycję. Jeszcze parę lat poczekamy na taką drużynę...
Na 24-25 rownorzednych pilkarzy na pewno nikogo nie stac. Ale kadra 18-19 spelniajacych wymogi pilkarzy jest niezbedna dla klubu, ktory ma zamiar rywalizowac na kilku frontach.
Nikt przeciez nie mowi o samych gwiazdach. Kluczem jest jak najlepsza selekcja. My akurat zwykle posiadalismy odpowiednia ilosc graczy. Klopot w tym, ze nie wszyscy potwierdzali przydatnosc.
Gdyby przykladowo Varga, Golos, Niedzielan, Lobo czy Cantoro, a wczesniej Dawidowski i paru innych spelniali pokladane w nich nadzieje, do idealu nie brakowaloby za wiele.

Zle sie wyrazilem poprzednim razem, piszac o 2 rownorzednych pilkarzach na jedna pozycje. Powineniem napisac o 2 rownorzednych pilkarzach na niemal kazda pozycje + kilku uniwersalnych, ktorzy beda w stanie latac dziury w zaleznosci od potrzeby. Ale sa takie pozycje, dla ktorych uniwersalnosc nie istnieje, bowiem bramkarza i skutecznego napastnika, nie da sie nikim zastapic.
Odpowiedz cytując