Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
13538
07.07.2009, 23:00
Konrad.
napisał(a):
Ludzie, ani Wisły ani żadnego innego polskiego klubu, nie stać na dwóch równorzędnych zawodników na każdą pozycję. Jeszcze parę lat poczekamy na taką drużynę...
Ja tylko mam nadzieje ze tą druzyną bedzie nasza Wisełka!
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS