Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13538
Stary 07.07.2009, 23:00
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, ani Wisły ani żadnego innego polskiego klubu, nie stać na dwóch równorzędnych zawodników na każdą pozycję. Jeszcze parę lat poczekamy na taką drużynę...
Ja tylko mam nadzieje ze tą druzyną bedzie nasza Wisełka!
Odpowiedz cytując