Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13537
Stary 07.07.2009, 22:56
To juz nie sa przelewki trzeba dzialac i to szybko i kontraktowac prawego obronce i brmkarza bo Kurto tez ma jakas kontuzje ehh

Kontuzje -rzecz niby wpisana w sport ,a jakos kazdy ucieka od tego tematu,a w pilce trzeba umiec wykorzystac pojecie "asekuracja" i miec po 2 zawodnikow na kazda pozycje.

Oby dzialacze do czwartku zdarzyli
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując