|
To juz nie sa przelewki trzeba dzialac i to szybko i kontraktowac prawego obronce i brmkarza bo Kurto tez ma jakas kontuzje ehh
Kontuzje -rzecz niby wpisana w sport ,a jakos kazdy ucieka od tego tematu,a w pilce trzeba umiec wykorzystac pojecie "asekuracja" i miec po 2 zawodnikow na kazda pozycje.
Oby dzialacze do czwartku zdarzyli
|