Wyświetl pojedynczy post
skorzathebest
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13532
Stary 07.07.2009, 22:11
1,5 mln ja myslalem o 500-800 tys a nie o taka cene mi chodzilo!! Jakby byl awans do LM i zawodnik by sie sprawdzil to moze Wisla by za niego wylozyla kase ale to dla nas raczej cena zaporowa
Odpowiedz cytując