Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
skorzathebest
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
13532
07.07.2009, 22:11
1,5 mln ja myslalem o 500-800 tys a nie o taka cene mi chodzilo!! Jakby byl awans do LM i zawodnik by sie sprawdzil to moze Wisla by za niego wylozyla kase ale to dla nas raczej cena zaporowa
skorzathebest
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skorzathebest
Znajdź inne posty napisane przez skorzathebest