Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13531
Stary 07.07.2009, 22:10
Niestety kontuzje sa nieodlaczna czescia sportu, dlatego nalezy miec po dwoch zawodnikow na pozycje + najlepiej ze 2-3 uniwersalnych pilkarzy, zdolnych do gry na wielu pozycjach.
Mam ogromna nadzieje, ze Bednarz ma upatrzonych jakis napastnikow, bo w przypadku kontuzji Brozka, sytuacja w jednej chwili moze stac sie rownie dramatyczna, o ile nie bardziej. Trzeba pamietac, ze Pawel jest bodaj najbardziej eksploatowanym pilkarzem i do tego na krotko po ciezkiej kontuzji.

Lobodzinskiego na prawej obronie wole sobie nawet nie wyobrazac, zeby nie dostac gesiej skory. Z jego zwrotnoscia i dynamika, czekalyby Wisle same nieszczescia.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 07.07.2009 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując