|
Bednarz balansuje na krawedzi katastrofy. Zaczynamy eliminacje LM bez prawego obroncy. Pewnie Skorza wystawi Piotra Brozka na prawej i Diaza na lewej. Na lawce brak przyzwoitego obroncy! Bodajze od lutego Bednar wiedzial ze Baszczu odchodzi ... Teraz brakuje tylko kontuzji Pawelka i "polityka transferowa" Lysego pozbawi go pracy. Mam jednak nadzieje ze wyciagnie w nastepnych 36 godzinach przynajmniej dwa asy z rekawa.
Jeszcze jedno ... taka sytuacja kadrowa musi byc bardzo demoralizujaca dla calej kadry. Miejmy nadzieje ze chlopacy beda potrafili odwrocic to w sportowa zlosc i beda walczyc dalej.
|