|
jeszcze nie tak dawno bylem fanem Celticu Glasgow i polityka transferowa wlasnie tam wygladala strasznie podobnie jak w Wisle!! kibice domagali sie wzmocnien na konkretna pozycje zarzad skapil pieniedzy!! Trener musial stawiac na tych pilkarzy co ma w obwodzie wygrywali mecze ale nie po ladnej grze tylko dzieki ich napastnikowi!! Zeby w Wiselce sie cos takiego nie przydazylo dajcie transferow i to dobrych k bramke i obrone i LM nasz
|