|
Życie nie jest takie proste jak się co poniektórym wydaje. Na prawie każdą pozycję (wyłączając bramkarza) mamy lub uwzględniając prawie już pewne transfery Jopa i Braza mieć będziemy dwóch zawodników.
Po odejściu Baszczyńskiego wydawało się że Singlar plus będący w odwodzie Jop i Braz powinni wystarczyć.
Pamiętajcie że kadra nie jest z gumy i nasz budżet też nie jest z gumy.
Kontuzja Singlara rodzi poważne problemy ale pisanie o pozbawionej zupełnie wyobraźni polityce transferowej Wisły uważam za przesadę.
|