Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13523
Stary 07.07.2009, 21:51
koker napisał(a):Wyświetl post
Wracaja do tematu to powiem wam ze jak chyba tutaj wszyscy wchodze na ta stronke pare razy dziennie zeby wkoncu doczytac sie cos o transferach. I tak sobie dzisiaj pomyslalem po meczu ze media robia z nas oslow(tzn my dajemy sie robic). Na poczatku bylo ze Bozok i Carlihnos bede na bank u nas, testy i wszystko zalatwione a tu nagle ani jednego ani drugego.
Teraz znowu wielki szum ze Braz i Jop maja dolaczyc do druzyny. Braz mialbyc dzisiaj juz Wislakiem a tu nic.
Przez to wszystko ludzie mysla ze Bednarz sobie robi jaja i to wlasnie on dostaje od wszystkich po glowie a on pewnie jest boguducha winny. Jacek chyba jeszcze w tym okienku ani razu nie wypowiedzial sie na temat transferow ale jak niby cos nie wyjdzie to i tak on dostaje za wszystko.

Racja. Poczekajmy jeszcze te 2 tygodnie i wtedy go ocenimy. Mam nadzieje ze dobrze...
Odpowiedz cytując