Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13521
Stary 07.07.2009, 21:40
Kończąc wątek kontuzji: piszę że szansę Buguskiego i Guły są niewielkie, ale zawsze jakieś tam są, Brożek miał przecież nie grać pół roku.


Co do transferów, trzeba cały czas pamiętać że to co słyszymy w mediach to tylko elementy negocjacji. Jeśli Skorża mówi że sprowadzenie lewego pomocnika załatwia sprawę jeśli chodzi o tę pozycję, to być może chce jedynie ułatwić negocjacje np: z Portugalczykiem.

Wątpię aby Wisła szukała jeszcze skrzydłowych, ale kto wie.. nam pozostaje czekać.

Kiedyś Skorża mówił że potrzebuje sześciu obrońców, ma trzech, jeśli dojdzie dwóch to będzie pięciu. Diaz przesunięty na lewą stronę obrony to sześć. Nie jest w sumie tak źle...

Po kontuzji Singlara wypożyczenie Braza jest jeszcze lepszym pomysłem (nawet bez prawa pierwokupu).

PS: Co do tego prawa pierwokupu: pamiętacie Kuźbe z sezonu 2002/2003? Na koniec odszedł, a mimo to chyba nikt nie żałuje tamtego wypożyczenia...
Odpowiedz cytując