Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13518
Stary 07.07.2009, 21:27
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Garguła coś mówił,że we wrześniu będzie gotów,to jak może być gotowy na IV runde el. do LM?
Gotowy na IV rundę el. Ligi Mistrzów to pewnie wariant bardzoooo optymistyczny. Pozatym, to nie jest chyba topic na dyskusje o tym...


Skoro mamy tylu obrońców ilu mamy ja byłbym za tym, żeby podpisać i z Brazem i z Jopem(?!), skoro nie mają nikogo lepszego na celowniku. W sumie Jop za darmo to nie ma się co dziwić...Mam nadzieję, że z Carlinhosem sprawa nie upadła, bo Braza to ja widzę na środku defensywy. Ew. ten Urugwajczyk z Regginy, tyle tylko czy to nie jest bajeczka?

Jedno jest pewne. Teraz potrzebujemy conajmniej 2 obrońców, w tym jednego prawego.

A z tym Portugalczykiem Filipe to ktoś sobie chyba jaja robi, są inne priorytety!
Odpowiedz cytując