WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

|
Garguła coś mówił,że we wrześniu będzie gotów,to jak może być gotowy na IV runde el. do LM?
|
Gotowy na IV rundę el. Ligi Mistrzów to pewnie wariant bardzoooo optymistyczny. Pozatym, to nie jest chyba topic na dyskusje o tym...
Skoro mamy tylu obrońców ilu mamy ja byłbym za tym, żeby podpisać i z Brazem i z Jopem(?!), skoro nie mają nikogo lepszego na celowniku. W sumie Jop za darmo to nie ma się co dziwić...Mam nadzieję, że z Carlinhosem sprawa nie upadła, bo Braza to ja widzę na środku defensywy. Ew. ten Urugwajczyk z Regginy, tyle tylko czy to nie jest bajeczka?
Jedno jest pewne. Teraz potrzebujemy conajmniej 2 obrońców, w tym jednego prawego.
A z tym Portugalczykiem Filipe to ktoś sobie chyba jaja robi, są inne priorytety!