Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13514
Stary 07.07.2009, 21:15
Nie dramatyzujcie z tym Singlarem, możemy zagrać przecież ultraofensywnie z Levadią z Małeckim na prawej obronie. Gdzieś nawet na onecie pisali - polski Lahm xD
Odpowiedz cytując