Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13506
Stary 07.07.2009, 20:06
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
A odkąd to my mamy dziś w kadrze drugiego Kubę Błaszczykowskiego? Burliga to drugi "Błaszcz"?

Padłem.
Ale Małecki czemu nie? Zresztą kto wie jak Burliga potrafi zagrać jak dostanie prawdziwą szansę i będzie grał przy tysiącach Wiślaków. W razie czego można tam przesunąć Piotrka Brożka awaryjnie. Byliśmy wielokrotnie w gorszych sytuacjach mając zagrać mecz z większymi potęgami... Może ten mecz narodzi nowego bohatera... Tego nie wiemy, ale nie rozpaczajmy : )

My mamy taki chory problem w naszej piłce, że mamy wiecznie młodych juniorów. Chyba tylko u nas (jeżeli chodzi o kraje z tradycjami piłkarskimi) 24-latek (np. Nowak) jest ciągle nadzieją polskiej piłki i czeka na swoją szansę w dorosłej piłce. A co dopiero piłkarz mający 20-21 lat...
Ostatnio edytowane przez eMTe : 07.07.2009 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując