|
Jeśli potwierdzi się, że Singlar doznał poważnej kontuzji, będzie to wymagało szybkiej reakcji Wisły.
W tej sytuacji nawet sprowadzenie Braza i Jopa może być daleko niewystarczające. Znamy przecież kontuzjogenność Głowackiego, nie wiemy, jak szybko Braz się zaaklimatyzuje. Moim zdaniem sprawia to, że "gora" powinna pilnie wrócić do tematu Carlintosa. Nie ma wyjścia. Zbyt dużym ryzykiem jest posiadanie tylko samego Braza na prawą stronę. Oczywiście, tym bardziej powinien też przyjść Jop.
Bednarz absolutnie musi sprowadzić awaryjnei jeszcze jednego prawego obrońcę.
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 07.07.2009 o godz. 19:48.
|