Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kamylsky
Member
Od: 11.2007
Offline
#
13497
07.07.2009, 19:30
Singlar zerwał więzadła w kolanie. ;/ Mam nadzieje ze Braz(o ile przyjdzie) bedzie prezentował takie umiejętności, że wskoczy do składu od razu... A mecz za tydzień.
kamylsky
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamylsky
Znajdź inne posty napisane przez kamylsky