koyoot napisał(a):

|
hmmm wcale mnie nie dziwi ze Wisla spraowadza nastepnego lewego pomocnika. Konkurencja panstwo konkurencja. Juz jakis czas temu o tym pisalem ze nasza druga linia bedzie cholernie mocna.
|
z chęcią zgodziłbym się z Tobą. Jednak jak sobie wyobrażasz wzmocnienie konkurencji na lewym skrzydle nie pozyskując wcześniej nawet zawodników na pozycje na których nie mamy zmienników

w naszym klubie na razie to nierealne...