Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13478
Stary 07.07.2009, 17:08
koyoot napisał(a):Wyświetl post
hmmm wcale mnie nie dziwi ze Wisla spraowadza nastepnego lewego pomocnika. Konkurencja panstwo konkurencja. Juz jakis czas temu o tym pisalem ze nasza druga linia bedzie cholernie mocna.
z chęcią zgodziłbym się z Tobą. Jednak jak sobie wyobrażasz wzmocnienie konkurencji na lewym skrzydle nie pozyskując wcześniej nawet zawodników na pozycje na których nie mamy zmienników
w naszym klubie na razie to nierealne...
Odpowiedz cytując