http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=21324
Zadzwoniłem do kumpla Bułgara, żeby o niego zapytać.
Nazwał go jednym z największych naciągaczy o jakich słyszał. Typ grał w CSKA i nic nie pokazał. Na testach zawsze wychodzi fajnie a potem już nie jest tak różowo. Stwierdził też, że to na pewno plotki, bo Wisła na 100% tak się nie pomyli.