Wyświetl pojedynczy post
chudy2001
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13466
Stary 07.07.2009, 16:35
Da Costa nie prezentuje sie wcale źle, drybling, dynamika i szybkosc na dobrym poziomie, takiego nam trzeba. Choc to troche taki Małecki. Lepszy by był Paulo Costa z Anorthosis (ostatnio APOEL), ale o nim pewnie nawet nie mysleli xD
Odpowiedz cytując