Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
13460
07.07.2009, 15:54
Pierwsze slysze. Ale z opisu widac ze to chyba niezbyt dobry zawodnik jesli co chwile gdzies sie przenosi bo pewnie nigdzie go nie chcą... No nic, czekajmy na dalsze info.
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS