|
Po pierwsze witam wszystkich bo jestem nowy na forum.
Mam takie pytanie: nie wiecie do kiedy trzeba składać dokumenty na politechnikę, chodzi mi o białą teczkę, tj. te wszystkie podania ankiety itd.? na wydział inżynierii lądowej bo nie mogę znaleźć tego na stronie?
|