Wyświetl pojedynczy post
mrg90
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1590
Stary 07.07.2009, 14:14
Po pierwsze witam wszystkich bo jestem nowy na forum.
Mam takie pytanie: nie wiecie do kiedy trzeba składać dokumenty na politechnikę, chodzi mi o białą teczkę, tj. te wszystkie podania ankiety itd.? na wydział inżynierii lądowej bo nie mogę znaleźć tego na stronie?
Odpowiedz cytując