Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.07.2009, 13:50. Woodstock 2009
Kto się wybiera..
Jak wygląda sprawa z zaparkowaniem auta na polu namiotowym..
Jakie warunki sanitarne..

itp.

Kto co wie niech pisze
Odpowiedz cytując