Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13450
Stary 07.07.2009, 12:57
eloszyyy98 napisał(a):Wyświetl post
z tymi bramkarzami robi się powoli cyrk.
Jakoś reszte zawodnikow potrafia sprowadzic.
Był Nurkovic a teraz nie ma zadnego...mamy tylko Kurto na lawce...jest nie ciekawie...
Ale trzeba wierzyc ze zarzad wie co robi.
Z bramkarzami nie "robi sie cyrk", tylko jest cyrk. I to już przynajmniej od pół roku.

To jest coś niespotykanego i głęboko zawstydzającego, podobne jaja nie zdarzają się nigdzie w świecie profesjonalnego sportu.

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której na dwa arcyważne mecze fazy kw. LM w klubie jest tylko jeden bramkarz. To jakaś paranoja.

Nadal też nie ma widoków na dodatkowego, niezbędnego napastnika mimo iż z kadry I drużyny ubyło ich tego lata az trzech (Beto, Niedzielan, Dawidowski). Jest niepoważne, że jak widac jedynym poważnym kandydatem Bednarza był tu Nowak z Bełchatowa.

Atak trzeba wzmocnić. Bramkę i obronę też. Nie warto zapominać i o środku pomocy, gdzie przy kontuzji Garguły też trzeba myśleć o wzmocnieniu.
Odpowiedz cytując